4 Comments

 1. Merhaba… Ogün Bey K-30 hakkında fikirlerinize ihtiyacım var. Bu model ülkemize ne zaman gelir ve yurtdışındaki gibi uygun fiyatlı olur mu?.. Bu modelin AF problemi var mı? İyi çalışmalar.

  Korkut AKTAŞ

  • Korkut Bey selamlar…

   PENTAX K-30 şu sıralar Türkiye stoklarına girmek üzere.

   AF problemi vb. bir durum da kesinlikle söz konusu değil.

   Ki piyasaya yeni sürülmüş ve halihazırda en fazla (özellikle de AF başarımının övüldüğü) 3-5 incelemesi bulunan bir ürün için “AF sorunu var” vb. sözler, yakalanan başarılı çıkışı baltalamaya yönelik bir takım zayıf söylemsel girişimler olsa gerek!?.

   Üstelik bu kadar yeni bir ürün için bu tip bir söylemin amacını anlamakta da -ayrıca- zorlanıyoruz… (Bunu ilk soran siz değilsiniz.)

   Türkiye fiyatına gelirsek; şu an bir takım sitelerde yurtdışından kaçak yollarla ülkemize sokularak satılmak istenen ürünler ile ilgili ilanlar olduğuna dair şikayetler almaktayız. Dolayısıyla bu tarz girişimlerin de engellenebilmesi adına ilanlarda geçen fiyatlardan çok da farklı bir fiyatın söz konusu olmayacağını, üstelik benzer fiyata “PENTAX Türkiye Servis Garantisi”ni de alacağınızı belirtmek isterim…

   Dilerseniz -ayrıca- PENTAXEVER.com aracılığı ile size özel indirimli satış fiyatlarından da istifade edebilirsiniz…

   Detaylı fiyat bilgisi için lütfen [email protected] ya da [email protected] adreslerinden herhangi birine e-posta gönderiniz.

   Selamlar, saygılar…

 2. Tekrar merhaba,

  AF konusunda vermiş olduğunuz bilgi gerçekten içimi rahatlattı, çünkü bu body benim merakla beklediğim ve sahip olmak istediğim bir body. “Meyve veren ağacı taşlarlar” durumu söz konusu sanırım, umarım bu body hak ettiği satış adedine ulaşır. Fiyat konusunu da ayrıca değerlendireceğimi bildirmek isterim.

  Vermiş olduğunuz açıklayıcı bilgiler için çok teşekkür ederim.

  İyi çalışmalar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *